В ВЗДО "Сонечко" на постійну роботу потрібні вихователь, асистент вихователя (освіта педагогічна) помічник вихователя.

Напрямки діяльності

Завдання на новий 2022-2023 навчальний рік та оздоровчий період


1.Створити умови для виховання патріотично-свідомого  дошкільника з високими морально-духовними якостями засобами національно-патріотичного виховання.

2. Формувати екологічну культуру особистості у дітей та дорослих, усвідомлення себе частиною природи, почуття відповідальності за неї, як за національне багатство, основи життя на землі.

3. Продовжувати знайомитися з інноваціями у сфері художньо-мовленнєвої діяльності та впроваджувати їх у практику роботи, удосконалити професійні уміння педагогів щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку.Формування  мовленнєвої культури.

4.Продовжити роботу та реалізувати заходи щодо збереження та формування фізичного, психічного здоров’я дітей та педагогів у ЗДО під військового стану в Україні.

5. Спонукати до активної участі сім’ї та родини в розвитку фізично і морально здорової патріотично-налаштованої зростаючої особистості.

6. Створювати належний емоційно-позитивний мікроклімат між усіма учасниками освітнього процесу.

7. Продовжувати розширювати і оновлювати форми, види та зміст співпраці з родинами, забезпечувати прозорість і відкритість роботи закладу через контент веб-сайту, спільнот відкритих груп у соціальній мережі (Twitter, Viber, Instagram).

8. Забезпечувати методично-психологічний супровід між ЗДО та родинами вихованців під час військового стану в Україні.


Останні новини

Всі новини ...